Trápí vás neustálý nepořádek ve skříních? Máte nedostatečně členěný úložný prostor? Není nutné hned měnit celou skříň! Vyzkoušejte drátěný program do skříně. O co jde?

Drátěný program do skříně: O co jde?

Drátěný program do skříně je důmyslným řešením, které usnadní práci a ušetří nervy nejedné ženě a všem milovníkům pořádku. Už se vám nebudou míchat ponožky se spodním prádlem, kapesníky s ručníky… Každý druh oblečení a prádla může získat svoji vlastní drátěnou přihrádku.

V čem je drátěný program nápomocný?

Drátěný program do skříně je prostě neocenitelný pomocník, který vám pomůže udržet doma pořádek. Prádlo budete mít perfektně složené a rozdělené. Výhodou drátěného programu do skříně je, že prádlo může dýchat – na rozdíl od různých plastových přihrádek a košů.

Jak vybrat drátěný program do skříně?

Předtím, než nadšeně vyrazíte shánět drátěný program do skříně, vše si pečlivě změřte a promyslete. Kolik drátěných přihrádek budete potřebovat? Jak velké by měly být, aby se do skříně vešly?

Drátěný program do skříně se vyrábí zpravidla v neutrálních barvách, jako je například bílá. K dostání jsou samozřejmě různé tvary drátěných přihrádek – koupit můžete klasické boxy, které využijete například na úschovu ručníků v koupelně, nebo drátěný program na boty, jenž skvěle padne do vaší skříně na chodbě a učiní tak konec rozházeným botám.

Samozřejmě můžete sehnat i drátěný program do šatní skříně, který sestává z různých věšáčků a háčků, na které pohodlně pověsíte veškeré vaše bundy, kabáty, sáčka, šály nebo klobouky a čepice.

Drátěný program do všech skříní

Drátěný program oceníte nejen u vaší šatní skříně v ložnici nebo v předsíni, ale také v koupelně nebo v kuchyni. Do skříně v kuchyni si můžete pořídit drátěný program, který pomůže hygienickému a přehlednému ukládání talířů, hrnečků nebo příborů.