Kam v kuchyni schovat utěrky, ubrousky a další drobnosti? A kde v ložnici přehledně uložit ponožky nebo spodní prádlo? Řešením jsou šuplíkové komody. Jde o praktický kus nábytku, který by vám doma rozhodně neměl chybět.

Šuplíkové komody ocení každá hospodyňka, která má ráda pořádek. Šuplíky nabízí dostatek prostoru pro přehledné uložení všech potřebných nezbytností. Využijete je v kuchyni, v předsíni, v koupelně, v ložnici i v dětském pokoji.

Klasické dřevěné komody

Klasickým materiálem pro výrobu šuplíkových komod je dřevo. Masivní dřevěné šuplíkové komody se hodí do kuchyně zařízené v rustikálním stylu. V ložnici budou ladit s dřevěnou postelí ze stejného typu masivu.

Bílé šuplíkové komody: Hit?

Bílý nábytek se opět vrací do módy. A také šuplíkové komody najdete v bílém provedení. Působí elegantně a romanticky. Skvěle zapadnou do kuchyně ve stylu jižní Francie. Oceníte je ale také v moderně zařízené ložnice, kde budou kontrastovat s barevnou výmalbou. Bílá barva sluší šuplíkovým komodám také v koupelně.

Ratanové komody se šuplíky

Ratanový nábytek má své silné období sice již za sebou, ale pořád jsou místa, kde ho v domácnosti oceníme. Výhodou šuplíkových komod z ratanu je, že jsou lehké a vzdušné. Prádlo v nich bude stále větrat. Šuplíkové ratanové komody se hodí do koupelny, do předsíně i do ložnice.

Komody do dětského pokoje

Také v dětském pokoji upotřebíte šuplíkové komody. A výrobci na děti myslí – šuplíkové komody jsou k dostání i v různém barevném provedení. Pokud ale neseženete tu správnou barevnou komodu do dětského pokoje, kupte komodu z masivu, barvu na dřevo a můžete se pustit do zdokonalování komody sami i se svým potomkem.

Šuplíkové komody: Rozměry a cena

Cena šuplíkových komod se odvíjí od materiálu a rozměrů. Komody z masivu jsou dražší než ty z dřevotřísky. Cenově nejlépe pak vycházejí menší šuplíkové komody z ratanu. Komodu ale nevybírejte jen podle ceny. Pro praktické využití jsou důležité hlavně rozměry, takže si včas rozmyslete, zda se vám do šuplíkové komody opravdu vejde vše, co potřebujete.