Konferenční stolek je nezbytnou součástí obývacího pokoje. Přemýšleli jste nad tím, že nemusí mít vůbec konvenční hnědou nebo černou barvu? Co takhle bílý konvenční stolek? Do jakého interiéru se hodí?

Opravdu bílý konferenční stolek?

Přiznejte se, že si život bez konferenčního stolu nedokážete představit – kam byste odkládali ovládače, noviny, časopisy, sklenky na víno a talířky s dobrotami. Bez konferenčního stolu by to prostě bylo smutné.

Konferenční stolek bychom neměli vybírat jen podle funkčnosti, i když je samozřejmě velmi důležitá, ale zohlednit bychom měli také barvu. Možná jste si v nabídkách různých obchodů s nábytkem všimli bílých konferenčních stolků a možná vám přijdou trochu divné. Ale proč?

Bílý konferenční stolek do bytu i kanceláře

Bílý konferenční stolek se může stát skvělým solitérem moderního bytu i kanceláře. Výborně bude korespondovat s barevnou sedačkou nebo křeslem. Bílý konferenční stolek prostě oživí interiér a prozáří ho.

Nemusíte se bát zkombinovat ho ani s tmavou nebo černou stěnou. Bílý konferenční stolek tím víc vynikne a vytvoří jakýsi světlý odpočinkový kout, kde se vám bude dobře číst knížka, povídat s přáteli nebo jednat o novém projektu.

Provedení a styl stolku

Konferenční stolek v bílé barvě najdete v různých provedeních. Řada nábytkářských firem se totiž znovu vrací k bílému nábytku, který je opět moderní a hledá si cestu do našich domácností.

Bílý konferenční stolek můžete pořídit v řadě provedení – s bílou dřevěnou deskou, se skleněnou deskou, v kombinaci s kovem nebo čistě dřevěný.

Zajímavá je také alternativa klasického obdélníkového tvaru konferenčního stolku – nahradit ho můžete dvěma bílými konferenčními stolky ve tvaru čtverce. Získáte tak možnost je různě přestavovat a pohybovat s nimi v místnosti dle potřeby.

Bílý konferenční stolek pak nemusí být vůbec drahý. V řetězcích s nábytkem ho seženete za pár korun. Pokud chcete originální bílý konferenční stolek, zajděte do frcu s nábytkem anebo zrenovujte váš starý konferenční stolek.