V každé předsíni se upotřebí alespoň malinká skříňka, botník a věšák. Také kam jinam se všemi těmi kabáty, čepicemi, šátky, botami… Jaké předsíňové stěny jsou moderní? Co bude slušet vaší předsíni? Inspirujte se!

Moderní předsíňové stěny do malého bytu

I do malého bytu, který má jen omezené prostorové možnosti, si můžete pořídit moderní předsíňovou stěnu. Pravděpodobně se bude skládat jen z malé skříňky (botníku) a věšáku.

Pokud možno, zvolte do malé předsíně takovou stěnu, která má zrcadlo. Je to nejen praktické, ale navíc to opticky zvětší prostor. Jestliže je vaše chodba tmavá, dejte přednost světlé předsíňové stěně. Horkým hitem jsou například moderní předsíňové stěny v bílé barvě.

Jakou předsíňovou stěnu do velkého bytu?

Pokud máte to štěstí, že vlastníte velký byt nebo dům s prostornou předsíní, pak se nemusíte omezovat velikostí předsíňové stěny. Moderní záležitostí jsou velké předsíňové stěny se šatní skříní, kam se pohodlně vejdou veškeré vaše bundy a kabáty.

Součástí moderní předsíňové stěny by měl být samozřejmě i botník, kam uschováte obuv celé vaší rodiny. Nezbytností je také zrcadlo, které vám ještě před odchodem umožní zkontrolovat váš outfit.

Moderní předsíňové stěny: Barva a tvar

Tvarově jsou moderní předsíňové stěny minimalistické. Typické jsou rovné linie, oproti někdejšímu trendu, který propagoval oblé tvary.

Co se týká barev, jsou moderní hlavně bílé předsíňové stěny v kombinaci s tmavými odstíny. Bát se nemusíte ani barev. Velmi pěkně vypadá například předsíňová stěna v kombinaci bílé a červené barvy.

Kolik stojí moderní předsíň?

Moderní předsíňové stěny nejsou drahou záležitostí. Pokud sháníte menší předsíňovou stěnu, můžete ji v akci koupit již za cca 2 000 korun. Větší předsíňové stěny jsou samozřejmě dražší. Cenu navyšuje také atypický tvar nebo barva.