Uvažujete nad pořízením pojízdného servírovacího stolku? Skutečně ho potřebujete, nebo jde jen o věc, na kterou se bude po nějaké době prášit v koutě? Určitě nebude! Pojízdný servírovací stolek totiž může posloužit i jako netradiční dekorace!

Začněme ale pěkně popořádku. Pojízdný servírovací stolek je věcí ryze praktickou a využijete ho i v tom nejmenším panelovém bytě. Vždyť kolikrát už se vám stalo, že jste potřebovali pěkně naservírované jídlo přemístit z bodu A do bodu B?

Anebo máte velký dům, krásnou terasu a čas od času si zde dáváte ranní kávu, odpolední čaj nebo večeři za svitu hvězd. V takovém případě je pojízdný servírovací stolek nezbytností.

Pojízdný servírovací stolek je komfortní

Pojízdný servírovací stolek vám zpříjemní každou chvilku strávenou u dobrého pití nebo jídla. Využijete ho na terase, balkonu, na zahradě při grilování nebo třeba jako odkládací stolek při party ve vašem bytě.

Jaké jsou výhody pojízdného servírovacího stolku? Takový stolek je malý, takže se vejde téměř všude. Je na kolečkách, proto se velmi snadno přemisťuje a určitě nehrozí, že převrhnete horkou kávu, což se vám běžně stává, když ji nesete na tácu. I přes své malé rozměry nabízí dostatek prostoru pro vše potřebné.

Pojízdný servírovací stolek a materiál

Pojízdný servírovací stolek můžete zakoupit v řadě provedení a z různých materiálů. Prodávají se stolky dřevěné, skleněné, kovové. Samozřejmostí je, že máte na výběr z různých barev a tvarů. Pojízdný servírovací stolek můžete mít kulatý nebo hranatý, se spodní odkládací příčkou nebo bez ní…

Pojízdný servírovací stolek jako dekorace

Pokud toužíte skutečně po něčem extra, obejděte starožitnictví a pořiďte si nějaký krásný pojízdný servírovací stolek, který se stane nepřehlédnutelným solitérem vašeho bytu. Může pak skvěle posloužit i jako ozdoba interiéru, pokud ho zrovna nebudete používat. Stačí na něho postavit důmyslnou dekoraci – například starožitný džbánek se sušenými květy.