Víte, že předsíň je nejdůležitější část bytu? Když k vám vchází návštěva, tak si o vašem bytě udělá obrázek za pár vteřin – právě na základě vaší předsíně! Nestojí tedy za to věnovat zařízení předsíně větší úsilí? Inspirujte se!

Předsíně v minimalistickém duchu

Minimalismus je in. Proč se jím tedy neinspirovat i v případě předsíně. Není nutné mít zde různé ozdůbky a blbůstky, na které se jen práší. Vyberte si jednoduchou a strohou předsíňovou stěnu s čistými liniemi. Anebo jinak. Stačí vám samostatné velké zrcadlo, ke kterému pověsíte několik háčků a pod ně umístíte jednoduchý botník.

Aby vše nebylo příliš strohé, vymalujte zdi nějakou decentní barvou – třeba světle žlutou, béžovou nebo kávovou.

Inspirace pro předsíně z Francie

Francouzi mají styl a šarm, to je všeobecně známá věc. Pokud toužíte po kousku Francii u vás doma, začněte hned předsíni. Inspirace v barvách je jasná – čistá a elegantní bílá bude výborně kontrastovat s levandulovou. Bílý nábytek je navíc hitem, takže v podstatě není co řešit.

Nezapomeňte také na svazek pravé levandule, která vaši předsíň nádherně provoní a navíc působí proti molům.

Venkovská inspirace pro předsíně

Venkovský, neboli rustikální styl letí. Pokud máte rádi přírodní materiály, inspirujte se v zařizování předsíně venkovem. Co to znamená? Kupte předsíňovou stěnu z poctivého dřeva – masivu. Dřevo kombinujte s barevnou látkou – na botník položte třeba kostkované polštářky. Vedle botníku položte proutěný koš, který poslouží třeba na odkládání deštníků

Stěny ozdobte obrázky s venkovskými motivy a nezapomeňte ani na takové ozdoby, jako je třeba věnec z klasů.

Dejte důraz na detaily

To, co vede, jsou detaily. Nápady, které dají vaší předsíni osobitý ráz. Takže ano, inspirujte se, ale především buďte originální. Vytvořte si své vlastní ozdoby ze sušených květin, nebo vyrobte originální háčky na bundy se jmény celé vaší rodiny…