Řešíte nedostatek úložného prostoru ve vašem bytě nebo domě? Nelíbí se vám jeho dispoziční řešení a obáváte se, že už se k vám další skříň prostě nevejde? A co rohová šatní skříň? Už jste o ní slyšeli?

Kam s těmi všemi věcmi? Zimní kabáty, jarní bundy, sportovní oblečení, rozsáhlá garderoba, které se prostě nehodláte vzdát. Kde to šlo, tak jste dala šatní skříň a už vám zbývají jen rohy… Bingo! Ještě zde je místo – na rohové šatní skříně!

Hodí se rohová šatní skříň i pro vás?

Rohová šatní skříň je elegantním řešením vašeho problému. Rohové šatní skříně vyplní „hluché“ a nezužitkované místo v rohu, kam se prostě normální skříň postavit nedá.

Rohové šatní skříně oceníte nejen v menších bytech, ale i v rodinných domcích, kde mohou skvěle doplnit stávající šatní skříně a rozšířit tak úložný prostor. V podstatě může získat důmyslný komplex šatních skříní, kam se vejde většina oblečení vaší rodiny.

Rohové šatní skříně na míru

Rohové šatní skříně si nechte vyrobit nejlépe na míru. Zeptejte se svých známých, určitě vám rádi doporučí kvalitního truhláře. Rohové šatní skříně by měly zohlednit specifika daného prostoru a co nejlépe a nejefektivněji pracovat s prostorem.

Barvu a materiál rohové šatní skříně vybírejte vždy s ohledem na stávající vybavení vašeho interiéru. Výhodou zhotovení šatní rohové skříně na zakázku je, že si můžete zvolit typ dřeva a také barvu nátěru. S truhlářem se také můžete domluvit na dispozičním řešení rohové šatní skříně.

Cena za rohovou šatní skříň na míru sice bude o něco větší, ale jde o investici, která se vám mnohonásobně vrátí – ušetří vám nervy a zútulní váš domov.

Rohové šatní skříně do předsíně i ložnice

Kam se hodí rohové šatní skříně? Zapadnou do vaší ložnice i předsíně. A zcela jistě se stanou zajímavým a vcelku netradičním doplňkem interiéru.