Bez šatních skříní se neobejde žádná domácnost. Kam jinam také uložit oblečení, kabáty, ložní prádlo? Zajímavou variantou jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi. Jaké jsou jejich výhody? Kde je využijete? A v jakém designu jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi k dostání?

Šatní skříně s posuvnými dveřmi mají jednu velkou a zásadní výhodu. Jejich dveře se otvírají posunutím, takže nám šetří prostor. Jinými slovy řečeno, u šatní skříně s posuvnými dveřmi nemusíte řešit, kam se její dveře otvírají a že by vám mohly někdy překážet.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi se vyrábí v řadě variant. Koupíte skříně menší, i ty, které dosahují do stropu. Vybírat můžete i z barevného a nápadného designu, nebo naopak minimalistického. Záleží jen na vás a vašem vkusu.

Kam se šatní skříní s posuvnými dveřmi?

Šatní skříně s posuvnými dveřmi bezesporu oceníte v předsíni. Jsou zde velmi praktické, protože se do nich pohodlně vejdou kabáty, čepice, šály a další nezbytnosti. Předsíň pak bude působit uklizeným dojmem.

Nezoufejte ani v případě, že máte malou předsíň. Šatní skříně s posuvnými dveřmi se vyrábí v různých velikostech a výrobci myslí i na menší panelákové byty. Takže si určitě vyberete. A pokud ne, zkuste o výrobu šatní skříně do předsíně s posuvnými dveřmi požádat šikovného truhláře, který zohlední specifika bytu a vyrobí vám skříň přesně na míru.

Šatní skříně oceníte i v ložnici

Jestliže máte to štěstí a do vaší ložnice se vejde kromě postele a nočního stolku ještě další nábytek, zvažte pořízení šatní skříně s posuvnými dveřmi. Možná, že vás zatím netrápí nedostatek úložného prostoru, ale jak se bude vaše rodina rozrůstat, uvítáte každou poličku navíc.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou elegantním řešením, které poskytne dostatek úložného prostoru ve vaší ložnici. Navíc se vyrábí v řadě variant. V ložnici možná oceníte šatní skříň se zrcadlem, kde budete moct vždy zkontrolovat váš outfit. Navíc zrcadlo má tu vlastnost, že prostor zvětšuje, takže se hodí především do malých ložnic.