Holdujete vínu? Máte ho doma pěknou zásobu? Co s ním, když nemáte vinný sklípek? Skladujte ho v elegantních stojanech na víno do kuchyně.

Stojany na víno do kuchyně se hodí i do nepříliš prostorné kuchyně. Nejsou totiž velké a láhve v nich prakticky poskládáte. Navíc získáte i pěkný designový doplněk. Stojany na víno do kuchyně se vyrábí z různých materiálů a záleží jen na vás, jakému dáte přednost.

Kovové stojany na víno

Kovové stojany na víno oceníte v moderně a minimalisticky zařízené kuchyni. Jsou velmi elegantní. Prodávají se v různých variantách. Vybrat si můžete například klasický stojan na, který postavíte na zem, nebo takový, jenž připevníte ke stěně. Zajímavým nápadem je i stojan na víno ve tvaru řetězu.

Stojany na víno do kuchyně ze dřeva

Dřevěné stojany na víno se hodí do tradičně zařízené kuchyně v rustikálním nebo vesnickém stylu. Dřevo vínu sluší, proto s dřevěným stojanem na víno určitě nesáhnete vedle. Stejně jako v případě kovových stojanů na víno můžete vybírat z různých stylů a designů. Jestliže patříte k těm zručnějším, můžete si zkusit vyrobit stojan na víno do kuchyně sami.

Bláznivé kuchyňské stojany na víno

Ani stojany na víno se nevyhnuli modernímu a trochu bláznivému pojetí. Na internetu narazíte například na stojan na víno ve tvaru kaktusu nebo hroznu. Tyto plastové stojany jsou barevné a hodí se spíše do moderně zařízené kuchyně.

Stojany na víno do kuchyně a velikost

Stojany na víno do kuchyně se vyrábí také v různých velikostech. V malé kuchyni upotřebíte stojany na víno na několik málo lahví, ve větších prostorách se můžete více „rozšoupnout“ a pořídit si stojan až na několik desítek láhví. Velikost stojanu na víno pak také vybírejte s ohledem na to, jak moc velký jste „vinař“, aby se nestal jen dekorací, na níž se zbytečně práší.

Stolní stojan na víno do kuchyně

Jestliže rádi večeříte doma s přáteli, oceníte stolní stojánek na jednu láhev vína. Jde o praktickou věc i nápaditý doplněk, který oživí váš slavnostní stůl.