Holčičky po něm touží, už když jsou malé, velmi se jim hodí, když dospívají a nevzdávají se ho ani dospělé ženy. Toaletní stolek se zrcadlem prostě nesmí chybět v ložnici žádné z nás. Ještě ho nemáte? Je nejvyšší čas si ho pořídit!

Proč mít toaletní stolek?

Dobře známá situace – líčíte se v koupelně v rámci příprav na důležitou oslavu narozenin. Jenže váš partner se nutně potřebuje oholit. Oba spěcháte a výsledek je nevalný. Dovedete si představit ten klid, kdybyste se mohla nalíčit a učesat u svého toaletního stolku se zrcadlem?

To není jeho jediná výhoda. Toaletní stolek se zrcadlem je zpravidla vybaven šuplíčky, kam schováte potřebná líčidla, hřebeny, sponky, parfémy, natáčky. A konečně trochu uvolníte koupelnu i ostatním členům rodiny.

Toaletní stolek se zrcadlem je in

Toaletní stolek se zrcadlem si díky svým přednostem znovu nachází místo v našich ložnicích. Nejde o vymoženost a privilegium zámeckých paní. Toaletní stolek se zrcadlem patří každé ženě. Navíc je jich dnes k dostání tolik druhů a velikostí.

Proto se nemusíte bát, že by se vám toaletní stolek se zrcadlem nevešel do vaší ložnice nebo by tam kvůli barvě a tvaru prostě nezapadl. K dostání jsou velmi malé a decentní toaletní stolečky se zrcadlem, které se vejdou i do nejmenšího koutu té nejmenší panelákové ložnice.

Pokud ale bydlíte v rodinném domě a místo řešit moc nemusíte, pořiďte si určitě prostornější a klidně i výraznější toaletní stolek se zrcadlem, který se stane dominantou vaší ložnice. Zajímavý může být třeba starožitný stolek z bazaru.

Kolik stojí toaletní stolek

Ceny toaletních stolků se zrcadlem jsou rozmanité jako samy stolky. Pořídíte je za pár stovek, ale utratit za ně můžete i několik tisíc korun. A pokud vám na toaletní stolek se zrcadlem zrovna nezbývá, pošeptejte své přání manželovi do ucha – třeba ho dostanete k Vánocům nebo k narozeninám.