Vybíráte zábranu na postel? Jak se na trhu zorientovat? Kolik zábrana na postel stojí? A prodávají se také zábrany na postel pro dospělé?

Proč zábranu na postel?

Bezpečnost a klid při spánku jsou nadevše. Jde o komfort, který dokonce ovlivňuje bezpečnost našeho spánku. A nejde jen o zábranu na dětskou postýlku. Někdy se i dospělí, zvláště pak senioři nebo postižení lidé, potřebují cítit při spánku bezpečně a ocení zábranu na své posteli.

Zábrana na postel pro děti

Zábrana na dětské postýlce by měla být samozřejmostí. Pokud pořizujete svému potomku vlastní postel, ale není ještě natolik veliký, aby mu nehrozilo nebezpečí pádu, rozhodně mu zábranu na dětskou postýlku pořiďte.

Zábrany na postel pro děti se prodávají z různých materiálů – tradiční a na omak příjemné je dřevo. Vyrábí se ale také textilní a polstrované zábrany na postele, jež jsou většinou i skládací, takže je oceníte, pokud s dítětem často cestujete.

Zábrana na postel a rozměry

Zábrany na dětské postele můžete pořídit v několika rozměrech, jež jsou většinou uzpůsobeny délce matrace. Proto si ji před nákupem změřte. Je vhodné, aby zábrana pokrývala co největší délku postele.

Pokud koupíte univerzální zábranu na postel, budete ji moci využít třeba i u vás v ložnici, kde si budete se svými dětmi hrát a zabezpečíte je tak proti nechtěnému pádu.

Kolik stojí zábrana na postel?

Cena zábrany na postel je různá, ale určitě vás nezruinuje. Pořídíte ji za několik stovek korun (rozhoduje materiál, rozměry…).

Zábrana na postel pro dospělé

Zábranu na postel bezesporu oceníte, pokud spíte na palandě, kde je riziko pádu přece jen vyšší. Nasazovací zábrany na postele jsou velmi laciné – seženete je už od 200 korun. Většinou se vyrábí ze dřeva.

Nasazovací zábranu na postel samozřejmě nemusíte využít pouze na palandách, ale možná se stane důležitým doplňkem na posteli postiženého nebo nemohoucího člověka, který by se po pádu z postele jen těžko dostával opět na lůžko.